/ProductImages/107285/big/34zyrsl.png

Filbox Sinema Tv Kart 1 Yıl Hediyeli

Model Numarası : Filbox Kart
SKU : 00ML1047
Ürün Tükendi
Ürün Hakkında

 • Filbox Sinema Tv Smart Kart

  Ön Sipariş Alınmaktadır.Ürün teslimat tarihi  : 11/08/2015


  Filbox Platform kanallarını kart girişi olan tüm HD uydu alıcılarında izleyebilirsiniz.

  Sadece Kart olarak satılmaktadır. Ayrıca Modul verilmemektedir.

  SinemaTV, SinemaTV2, SinemaTV Aile, SinemaTV Aksiyon, SinemaTV 1001 kanalları ve bunların yanısıra her zevke hitap edecek farklı yabancı kanal seçenekleri sunulacaktır

  Filbox Kartı çok yakında multivizyon güvencesi ile sizlerle...

  Aktivasyon ÜCRETSİZ dir.

  Sevdiğiniz SinemaTV kanalları ve daha fazlası Filbox Smart Kart ile evlerinize geliyor...
  TV alışkanlıklarınızın seyrini değiştirecek yepyeni bir dijital yayın platformu olan Filbox,
  Yılda 1000 film ve 25 dizi ile birlikte SinemaTV kanallarının yanı sıra, eğlence ve belgesel kanallarını evinize getirir. Size de kurulumunuzu yaptıktansonra Filbox'ınızın keyfini sürmek kalır. 

  SİNEMA TV 

   

   SinemaTV, Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, bağımsız sinemanın en başarılı örneklerini, en iddialı yerli filmleri ve dünyaca ünlü dizileri özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır.

  SİNEMA 2

  SinemaTV 2, SinemaTV kanalında kaçırdığınız filmlerin 1 saat 45 dakika sonra tekrarının yayınlandığı bir kanaldır. 

  SiNEMA AİLE TV 

  Dededen toruna, büyük küçük ayırt etmeden, ailece keyifle seyredebileceğiniz en başarılı animasyonları ve eğlenceli filmleri özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır. 

   SİNEMA 1001 TV

  SinemaTV 1001, Sinema dünyasının olmazsa olmazı, tarihe iz bırakmış 1001 filmi özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır. 

  SİNEMA AKSİYON TV

  SinemaTV Aksiyon, nefes kesen aksiyon, macera, korku ve gerilim filmlerini özenle seçerek izleyicisine sunan bir kanaldır. 

  DİZİ TV  

  Dizi TV bol ödüllü; drama, komedi, gerilim  ve bilim kurgu türünde dizilerin yayınlandığı bir kanaldır. Orijinal dil ve alt yazı seçenekleri mevcuttur.  

   DA VİNCİ LEARNING

  Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihni hayat boyu süren eğitim yolculuğunu kutlamak için bir araya getirmeyi amaçlayan, özgün ve yenilikçi bir eğitim televizyon kanalıdır. Türkçe yayın yapılmaktadır. 

   VİASAT NATUREL - VİASAT HİSTORY

  Viasat Nature Kanalı Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan doğa içerikli programlar yayınlayan bir kanaldır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapılmaktadır. 

  RTL 

  RTL Almanya’dan, Almanca yayın yapan ulusal genel eğlence bir kanaldır. Altyazısız ve gerçek zamanlı yayınlanmaktadır. Yayın akışı dizi, film, haber, eğlence, spor ve lifestyle programlardan oluşmaktadır. 

   ENGLİSH CLUB TV

   English Club TV, ingilizce dil eğitiminde iletişimsel metod tekniğini kullanan bir eğitim kanalıdır.

   FİGHTBOX HD

  FightBox, 24 saat dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü bir kanaldır. Kickbox, judo, karate, box, sumo gibi dövüş sporları yayınlayan FightBox, dünyanın birçok ülkesinde farklı dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır. 

   VİASAT EXPLORE

  Viasat Explore vahşi doga belgeselleri, extrem sporlar, macera, seyahat ve teknoloji icerikli yayın yapan bir belgesel kanalıdır. Viasat explore kanalı sabah 06.00 gece 01.00 arası yayın yapmaktadır. Kanal Türkçe dublaj ve İngilizce dil seçenekleriyle izlenebilir. 

   TRACE URBAN

  Trace Urban kanalında R&B, hip-hop ağırlıklı ve en popüler kentsel müzikler yayınlanmaktadır. Kanalda aynı zamanda moda, dans, spor, yaşam tarzı programları ve ünlülerle yapılan özel röportajlar gösterilmektedir. 

   DİSCOVERY CHANNEL 

  Discovery Channel popüler bilim, teknoloji ve tarih üzerine yoğunlaşan bir belgesel kanalıdır. Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır. 

  EURO SPORT HD 

  Olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

   ANIMAL PLANET 

  Doğal yaşam ve hayvanlar alemine ait ilginç belgesellerin yayınlandığı bir kanaldır. Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır. 

  DİSCOVERY SCIENCE 

  Bilim dünyasından en büyük fikirlerinin, en ilginç cihazlarının ve en yeni bilimsel gelişmelerinin yayınlandığı bir belgesel kanalıdır.Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

    DİSCOVERY SHOWC - SE HD

  Yepyeni deneyimlerle karşılacağınız ve insanın sınırları ne kadar zorlayabileceğini göreceğiniz en özel showlar, en ilgi uyandıran karakterleri izlyebileceğiniz Discovery Showcase, HD yayın yapmaktadır.


   Ürün Özellikleri
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 109,00 TL 109,00 TL
2 Taksit Vade Farksız 36,33 TL 109,00 TL
6 Taksit Vade Farksız 18,17 TL 109,00 TL
2 Taksit Vade Farksız 54,50 TL 109,00 TL
4 Taksit Vade Farksız 27,25 TL 109,00 TL
5 Taksit Vade Farksız 21,80 TL 109,00 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 109,00 TL 109,00 TL
3 Taksit Vade Farksız 36,33 TL 109,00 TL
6 Taksit Vade Farksız 18,17 TL 109,00 TL
2 Taksit Vade Farksız 54,50 TL 109,00 TL
4 Taksit Vade Farksız 27,25 TL 109,00 TL
5 Taksit Vade Farksız 21,80 TL 109,00 TL
Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.